ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
„NOWE OBLICZE SZKOLNICTWA ZAWODOWEGO W POWIECIE JAWORSKIM III” - kolejny projekt dofinansowany z UE
dodano: 15-10-2020 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1017

Powiat Jaworski, już po raz trzeci, uzyskał dofinansowanie do projektu unijnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego. Projekt „Nowe oblicze szkolnictwa zawodowego w Powiecie Jaworskim III" został przygotowany przez Wydział Edukacji, Zdrowia i Polityki Społecznej, natomiast realizatorem projektu będzie Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze.

Celem projektu jest zwiększenie szans na zatrudnienie uczniów kształcenia i szkolenia zawodowego, w szczególności poprzez poprawę efektywności kształcenia zawodowego 375 uczniów - adresatów projektu, tj. uczniów techników Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze i Zespołu Szkół i Placówek w Bolkowie oraz Branżowej Szkoły I stopnia w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze. W ramach realizacji projektu uczniowie zostaną objęci wsparciem w różnych formach, m.in. poprzez:- organizację staży,- organizację kursów zawodowych (kierowca wózka jezdniowego z napędem silnikowym i bezpieczną wymianą butli gazowych, spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG, uprawnienia eksploatacyjne SEP E1, barman, barista),- organizację doradztwa edukacyjno-zawodowego,- zajęcia pozalekcyjne z zakresu kompetencji kluczowych i uniwersalnych oraz przygotowujących do egzaminów zawodowych,- doposażenie pracowni w PCKZiU oraz ZSiP w Bolkowie w sprzęt komputerowy i pomoce dydaktyczne.

Całkowita wartość projektu wynosi 1 846 994,40 zł, w tym dofinansowanie w wysokości - 1 569 945,24 zł. Termin realizacji obejmuje okres od 1 października 2020 r. do 30 września 2022 r.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze inne ujęcie
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg