ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Weryfikacja statusu pracy geodezyjnej już możliwa!
dodano: 12-10-2020 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 1279

Uruchomienie usługi jest związane z nowelizacją Prawa geodezyjnego i kartograficznego obowiązującą od 31 lipca 2020 r. Wprowadziła ona możliwość wydawania przez wykonawcę pracy geodezyjnej oświadczenia o uzyskaniu pozytywnego wyniku weryfikacji. Jest ono równoważne z urzędową klauzulą i można je stosować w przypadku map do celów projektowych oraz map z geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Takie oświadczenie znacząco upraszcza i przyspiesza proces oddawania zamówionych materiałów. Jest to jednak nowa forma potwierdzania należytego wykonania pracy i z tego powodu czasami wzbudza nieufność wśród zleceniodawców.

Nowa usługa ma upowszechnić stosowanie oświadczeń. Rozwiązanie jest dostępne pod adresem weryfikacja.geoportal2.pl. Na dziś przy jego użyciu możemy sprawdzić prace zgłoszone w 137 powiatach i miastach znajdujących się w 13 województwach. By to zrobić, wystarczy wybrać z listy województwo i powiat oraz wpisać numer zgłoszenia, który powinien być podany w oświadczeniu geodety.

https://weryfikacja.geoportal2.pl/zgwer.php

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze inne ujęcie
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg