ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Zagospodarowanie poscaleniowe gruntów wsi Luboradz
dodano: 17-09-2020 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 592

Zagospodarowanie poscaleniowe gruntów wsi Luboradz było tematem rozmów Stanisława Laskowskiego Wicestarosty Jaworskiego z przedstawicielami Dolnośląskiego Biura Geodezji i Terenów Rolnych we Wrocławiu, w tym z dyrektorem placówki Krzysztofem Goleniowskim.

W spotkaniu wzięli również udział Mariusz Foryś Wójt Gminy Mściwojów wraz z zastępcą Waldemarem Dziędziołą, Kierownik Zarządu Dróg Powiatowych Henryk Krupa oraz Geodeta Powiatowy Jerzy Krakowski i Naczelnik Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Alicja Kalinowska.

Prowadzone rozmowy dotyczyły przede wszystkim kwestii związanych z zaprojektowaniem i w dalszej kolejności z wykonaniem zjazdów z pól na drogi powiatowe i gminne. Mowa o drogach, które ze względów prawnych i proceduralnych, nie mogą być ujęte w ramach prac i środków scaleniowych. Mając jednak na uwadze komfort mieszkańców Luboradza i optymalne zakończenie prac poscaleniowych, podjęto decyzję o wybudowaniu dodatkowych dróg i zjazdów z pól.

 

  


 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg