nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Zarządzenie Nr 12/2020 Starosty Jaworskiego
dodano: 12-03-2020 | Joanna Wyrzychowska | wyświetleń: 351

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Powiatu Jaworskiego,

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo zwracamy się z gorącą prośbą o ograniczenie do absolutnego minimum wizyt w Starostwie Powiatowym w Jaworze oraz jednostkach podległych Powiatowi Jaworskiemu. Zachęcamy do wykorzystania możliwości jakie daje kontakt telefoniczny, poczta elektroniczna lub platforma ePUAP. Kontakty telefoniczne i e-mailowe do wszystkich wydziałów Starostwa znajdują się na stronie internetowej Urzędu w zakładce http://www.powiat-jawor.org.pl/…/strona-202-Urzad___Starost…

W samym urzędzie od poniedziałku 15 marca wprowadzone zostaną dodatkowe środki ostrożności, obsługa klientów odbywać się będzie wyłącznie na parterze. Odwiedzających urząd prosimy o kierowanie się do kancelarii (p. 2), z wyjątkiem spraw załatwianych w Referacie Praw Jazdy i Rejestracji Pojazdów. Zachęcamy także do zachowania bezpiecznej odległości pomiędzy pozostałymi oczekującymi i obsługą.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 76 72 90 150 - Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego (BZK).

Aneta Kucharzyk

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 2776