nasz powiat.jpg
ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
"112 - ratuje życie"
dodano: 29-05-2019 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 4382

28 maja, w Starostwie Powiatowym w Jaworze odbyła się kolejna edycja konkursu plastycznego, którego organizatorem jest Centrum Powiadamiania Ratunkowego Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu.
Nadrzędnym celem konkursu było rozpowszechnienie wiedzy na temat numeru alarmowego 112 i dotarcie do jak największej ilości dzieci w przedszkolach.

Konkurs skierowany był do wszystkich przedszkoli w województwie dolnośląskim, dla dzieci w przedziale wiekowym 5-6 lat. Tegorocznym tematem prac konkursowych było - "112 ratuje życie".

Była to już czwarta edycja tego konkursu, który niezmiennie cieszy się wśród przedszkolaków ogromnym powodzeniem. Jury, zgodnie z regulaminem, wybrało pięć najlepszych prac, które wezmą udział w etapie wojewódzkim konkursu. Wyniki zostaną opublikowane w terminie do 6 czerwca br. na stronie internetowej Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu w zakładce CPR-112. Do Wrocławia przesłane zostaną prace przygotowane przez dzieci z Przedszkola Samorządowego w Bolkowie (2 prace), z Gminnego Przedszkola w Wądrożu Wielkim (1 praca) oraz ze Szkoły Podstawowej w Budziszowie (1 praca).

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg
  • grafika
  • grafika
  • grafika
dodano: 13-12-2018 |  | Ilość fotografii: 34 | Wyświetleń: 2354