top2.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Interesujesz się fotografowaniem - weź udział w konkursie!
dodano: 13-10-2017 | Mariusz Żydziak | wyświetleń: 250

Starosta Jaworski zaprasza mieszkańców Powiatu Jaworskiego do udziału w konkursie fotograficznym pn. „Przyroda powiatu jaworskiego w obiektywie", którego głównym celem jest ukazanie piękna i bogactwa naturalnego powiatu jaworskiego. Organizowany konkurs przeznaczony jest zarówno dla fotografii amatorskiej jak i profesjonalnej.

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie prosimy o składanie (nadsyłanie) prac konkursowych  na  adres: Starostwo Powiatowe w Jaworze, ul. Wrocławska 26, 59-400 Jawor, z dopiskiem na kopercie: „KONKURS FOTOGRAFICZNY" - do dnia 06.11.2017 r. (decyduje data wpływu do Starostowa).

Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie 10 prac konkursowych własnego autorstwa, przedstawiających bogactwo przyrodniczo-kulturowe z czterech różnych miejsc z terenu powiatu jaworskiego (zdjęcia: wiosna, lato, jesień, zima).

Autorzy najciekawszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody.

Szczegółowe zasady udziału w konkursie określa regulamin znajdujący się poniżej.

Serdecznie zapraszamy !

Konkurs współfinansowany jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu oraz z budżetu Powiatu Jaworskiego

ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Rozwiń
baner-230-120.jpg

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze
zarządz_kryzys2.jpg
ZPP2.png